PL I ENG
logo-zlobek

Kadra przedszkola

Joanna Adamska
magister

Założycielka, dyrektor  Green Place- zielonych przedszkoli.

Absolwentka Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną  na  Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Studia podyplomowe: Organizacja i zarządzanie oświatą, Oligofrenopedagogika.

W pracy z dziećmi kieruje się zrozumieniem i otwartością. Dbając przede wszystkim o dzieci. Jest święcie przekonana, że ,,Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”  Nie jest tajemnicą, że Pani Joasia robi najlepsze chmurki z waty cukrowej. Ile do tej pory zrobiła? chyba setki-)

Małgorzata Adamska
mgr inż. Artysta Plastyk
pod kier. Techniki malarskie i pozłotnicze.

Absolwentka Szkoły Plastycznej w Kielcach pod kierunkiem Techniki Malarskie i pozłotnicze. Studia dyplomowe: Politechnika Krakowska Wydział Architektury, Architektura Krajobrazu

Absolwentka Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach)

Wydział Pedagogiki i Psychologii

Studia podyplomowe Zarządzanie i przywództwo w oświacie Uniwersytet Jagielloński  Kraków 

Od lat współpracuje z przedszkolem Green Place. Praca z dziećmi stała się jej pasją. Poprzez zabawę dzieci poznają wiele technik malarskich, a przy tym świetnie się bawią. Jej główną zasadą jest- widzieć i patrzeć oczami dzieci, wchodzić w ich niezwykły fantazyjny świat. 

.

 

Olena Kholodkova
Laureatka konkursów międzynarodowych.
Absolwentka Uniwersytetu Sztuki w Charkowie.
Studia w Katedrze muzyki AMKP w Krakowie

Działalność nauczycielską rozpoczęła w wieku 23 lat. Do tej pory udziela lekcji skrzypiec i pianina. Praca z dziećmi daje jej sporo radości. Na zajęciach panuje twórcza atmosfera, która daje przyjemność muzykowania z najmłodszymi. Od kilku lat mieszka w Polsce, którą traktuje jak drugi dom.

.

Oliwia Robótka
Absolwentka PWSZ w Krośnie. Filologia polska, specjalność nauczycielska z edukacją przedszkolną. Przebyte liczne kursy, szkolenia związane z edukacją przedszkolaków.

Praca z dziećmi daje jej ogrom satysfakcji, oraz poczucie spełnienia zawodowego. Chciałaby, aby dzieci dzięki niej lepiej rozumiały otaczający je świat. Aby były samodzielne i miały dużo wiary w swoje możliwości . Lubi podróże dalekie i bliskie. Jej pasja to fotografia, wędrówki w górach  oraz sporty ekstremalne. 

 

 

Lena Wawer
Absolwentka Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagielońskim.

Kilka lat spędziła w Hiszpanii. Od 3 lat mieszka w Krakowie, gdzie realizuje się zawodowo ucząc głównie dzieci i seniorów. W pracy stawia na kreatywność i naukę przez zabawę. Na zajęciach zawsze towarzyszy jej byczek Fernando- ulubieniec dzieci-). Kocha podróżować i poznawać nowe kultury. W wolnym czasie lubi grać w gry strategiczne, a także aktywnie spędzać czas np. jeżdżąc na rolkach.  

  .